MİSYON & VİZYONUMUZ

 

             1981 yılında, küçük bir atölye düzeyinde faaliyetlerine başlayan firmamız, kalkınmanın üretim artışı ile gerçekleşeceği ve elde edilen değerlerin bu amaçla yatırıma dönüştürülmesi gerektiği inancında olan bir yönetim anlayışıyla sürekli büyümeyi ve üretim kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyerek, kuruluşundan bu yana geçen kısa sürede günümüzde sahip olduğu kapasitelere ulaşmış ve statüsünü 1993 yıllında limitet şirkete dönüştürerek sektördeki öncü kuruluşlar arasındaki yerini almıştır.

            Günümüzde 3500 m² si kapalı olmak üzere toplam 4550 m² alanda kurulu ve 70 kişilik uzman personeli ile ev, ofis ve laboratuvar ortamına uygun muhtelif ürünlerin, elektronik cihazların, standart rack dolaplarının gövde, panel ve aksesuarlarının, Kompresör- Jeneratör-Torna Tezgâhı ve benzeri iş makinalarına ait şase ve kabinlerinin üretimi sürdürülmektedir.

            Aynı anlayışın doğal bir sonucu olarak,  gerek kapalı alan ve kapasite artışı gerekse geniş bir çeşitlilik gösteren üretimde dünya kalitesi ve standartlarına ulaşabilmesi için ihtiyaç duyulan çağdaş teknolojik gelişme ve yeniliklerin sürekli izlenmesi suretiyle makine teçhizat geliştirmeye yönelik yatırımlar sürdürülmektedir.

            Diğer taraftan ise tasarım, üretim ve tesiste bir güvence sistemi oluşturarak, müşteri memnuniyetini sağlayacak bir üretim ve teslim anlayışının kalcı olarak yerleştirilmesi amacıyla Eylül-20000’de BVQİ danışmanlığında başlanmış olan TS-EN-ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi kurulması çalışmaları son derece olumlu ve hızlı bir şekilde sürdürülmüş olup 01 Haziran 2001 tarih-83827’nolu sertifika ile belgelendirilmiştir.

İLETİŞİM İÇİN

  • Adres: Yakacık Mahallesi 3585. Cadde 
    No:5 Yenimahalle / ANKARA
  • Tel: 0(312) 396 70 28
  • Fax:  0(312) 396 70 30
  • Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Website: http://www.gencler.com.tr