LAZER

Çapak sız bir Kesim Sağlanır

Isı Deformasyonu Minimumdur

Büküm Eksenleri Markalanarak Sonraki İmalat Aşaması Hızlandırılır

Preste Oluşan Sac Deformasyonları Yoktur

Her Türlü Yazı, Resim, Amblem Sac Üzerine İşlenebilir

İşe Başlamadan Tam Maliyet Hesabı Yapılabilir

Levha Malzemelerden Üretim, Talaşlı üretime Göre Daha Ekonomik

Yüksek Hassasiyet (0,001mm)

Sac Yüzeyine Temas Olmadan Çiziksiz Kesim Yapılabiliyor

Adetleri Az Olan İşlerde Kalıp Gerektirmeden Üretim (Kalıp Maliyetinin Ortadan Kaldırılması)

Avantajı lazer ışınıyla kesme yaptığı için istenilen şekilde bire bir hassas bir şekilde sıfır deformasyonla kesme işlemi yapabilmesidir. Cnc Lazer kesim esnasında temas olmadığı için malzemede ezilme veya çarpılma meydana gelmez. Bir diğer önemli avantajı ise malzemede pürüzleşme veya çapaklanma olmadığı için çıkan parçada 2 bir işleme gerek kalmaz.

SAC KESİM & BÜKÜM

GENÇLER METAL SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. Kalifiye teknik kadrosu ile hassas detaylı sac kesim büküm sistemleri konusunda uzman ve yeterince tecrübeye sahip olup müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmektedir.

TASARIM KESİM MONTAJ

Kendi bünyemizde tüm imkânlara sahip olup istenilen parçanın tasarımından teslimine bütün işleri GENÇLER METAL SANAYİ olarak yapmaktayız. Bu sayede oluşabilecek sorunlarda ise daha hızlı çözüm üretebilmekteyiz.

SAC KESİM

Firmamızdan; Sac kesim, sac büküm, sac levha, baklava dilimli sac, sac pres, giyotin kesim, sac kesim büküm ostim, sac kesim büküm Ankara, sac büküm fiyatları, sac kesim büküm fiyatları hakkında geniş ve detaylı bilgiyi telefon numaralarımızı arayarak alabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN

  • Adres: Yakacık Mahallesi 3585. Cadde 
    No:5 Yenimahalle / ANKARA
  • Tel: 0(312) 396 70 28
  • Fax:  0(312) 396 70 30
  • Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Website: http://www.gencler.com.tr